shape-2b.png

O nas

O nas .

Dlaczego możesz nam zaufać?

Znamy się na tej robocie. Od zupełnie praktycznej strony. Wiemy, jak prowadzić portal, tworzymy strony internetowe oraz wypełniamy je w całości contentem. Robimy to od 2017 roku, wiemy, jak pisać teksty — napisaliśmy ich setki, nie tylko na własne potrzeby, ale i dla klientów zewnętrznych (zerknij do naszego portfolio lub poszukaj w Internecie :)), umiemy w social media. A co pewnie najważniejsze dla Ciebie – piszemy zarówno w języku prawniczym, jak i lifestylowym, ale zawsze zgodnie z aktualnymi trendami SEO.  

Przekonują Cię te argumenty?

Jeśli tak, to świetnie! Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o contencie, którego potrzebujesz.

Dlaczego my?

Poznajmy się! .
Żaneta Pilarska-Czeluśniak
Dziennikarz prawniczy i finansowy oraz Marketinowiec
Wie czego potrzebuje Twoja firma, aby dotrzeć do szerszego grona klientów. Zjadła zęby na komunikacji, zarówno po stronie mediów, jak i marketingowej. Obmyśla strategie contentowe, nawet dla firm, których jeszcze nie obsługuje. Po co? Aby w razie czego, gdy się zgłoszą mieć na nie pomysł!

Radosław Pilarski

Copywriter, Adwokat oraz Doradca Restrukturyzacyjny
Adwokat, syndyk, pisze teksty i programuje, a do tego skacze ze spadochronem i żongluje. Prawdziwy człowiek renesansu, który chętnie zaopiekuje się contentem Twojej firmy. Dzięki niemu Twoje teksty będą w stu procentach zgodne z prawem, a przy tym ciekawe i wyróżniające się!

Wiemy co ludzie chcą przeczytać. Ludzie, którzy zechcą skorzystać z twoich usług .