shape-2b.png

Nasze
projekty

Sprawdź co do tej pory zrobiliśmy .

Naszą największą dumą jest znajdzparagraf.pl

Jednak możemy się pochwalić wieloma innymi realizacjami

Współpracowaliśmy między innymi z:

Co myślą o nas nasi klienci?

adw. Adrianna Kamińska

Po pierwsze rozmowa z Żanetą jest bardzo przyjemna, mimo że się nie znamy czułam się jakbym rozmawiała z koleżanką, która chce mi pomóc. Przed spotkaniem miałam bardzo duży mętlik czy to co robię jest dobre? Jak działać dalej? Żaneta miała dla całą masę konstruktywnych uwag co do tego co robię teraz, a co ważniejsze pomysłów na przyszłość. Jestem pewna, że jak wdrożę chociaż połowę rzeczy, które ustaliłyśmy na spotkaniu to efekty przekroczą najśmielsze oczekiwania i będzie prawdziwy 🔥🔥

r.pr. Karolina Gabriel

Dziękuję bardzo za konsultacje i każdemu polecam!

Śledząc profil contentprawniczy i obserwując działania Żanety wiedziałam, że kiedyś skorzystam z jej konsultacji i żałuję, że zrobiłam to tak późno! Na spotkaniu otrzymałam wiele pomysłów i konkretnych informacji do wdrożenia na instagramie.

Myślę, że to nie było nasze ostatnie spotkanie!

Fotografka Pamela Oleszczuk

W pierwszej kolejności muszę podkreślić, że posiadanie sieci znajomych, którzy są w stanie „wymienić” się swoimi usługami to jest niesamowita sprawa i raczej nie powierzyłabym analizowania swojego biznesu komuś randomowemu. Z Żanetą spotkałyśmy się na okoliczność zdjęć biznesowych, których potrzebowała do zbudowania swojej nowej strony internetowej i sociali. Z przyjemnością wykonałam te fotografie i z jeszcze większą przyjemnością i radością oglądałam je w mediach społecznościowych. Do meritum: początkowo myślałam, że usługi, które Żaneta proponuje nie są dla mnie lecz do węższego, bardziej konkretnego grona. Z czasem okazało się, że jednak moja skromna postać też może się zgłosić do Żanety po pomoc.

I taką pomoc otrzymałam. W dwóch spotkaniach zahaczyłyśmy o tematy zawodowe, ale też prywatne. Pomimo tego, że spotkałyśmy się wcześniej może dwa razy (raz na sesji, a raz przy innej okazji) to rozmowa płynęła w bardzo przyjaznej atmosferze, lekko i nie na siłę.

adw. Anna Seferyniak

Współpraca jest super 🙂 Przede wszystkim pozwala dużo uporządkować, zwłaszcza komuś kto nie wie od czego i jak zacząć 😉 Mi osobiście najbardziej podoba się pomoc w określeniu niszy, to bardzo ważne a może nastręczać sporo problemów. Też jeżeli ktoś się zastanawia czy warto iść w sm i czy da rade, to konsultacje pomagają w wyborze odpowiedniej drogi. Można liczyć na dużo wskazówek, takich konkretnych, naprawdę przydatnych, to nie są jakieś byle ogólniki. Potem naprawdę nie zostaje nic innego jak znaleźć czas i wdrożyć plan w życie 😉 A! No i świetne jest podsumowanie, które przesyłane jest po zakończeniu konsultacji 🙂 Tak żeby o niczym nie zapomnieć.

r.pr. Karolina Trzeciak-Wach

Konsultacje przebiegają bardzo profesjonalnie. Żaneta (tak, zaproponowałam przejście na „TY”), jest świetnie przygotowana. Przed spotkaniem widać, że zrobiła dokładny research prowadzonego przeze mnie konta, bio, rolek oraz mojej konkurencji.

Zaproponowała mi szereg rozwiązań zmierzających do poprawy mojego konta, odpowiadała na nurtujące mnie pytania. W ciągu godziny jest się w stanie bardzo dużo tematów omówić, właśnie dzięki świetnemu przygotowaniu Żanety a także ogromnej wiedzy.

Konsultacje polecam każdemu, od osoby zaczynającej swoją przygodę z SM, po osoby, które już sobie świetnie radzą, ale zawsze mogą usłyszeć co można zrobić jeszcze lepiej.

A podsumowanie, które otrzymuje się po konsultacji to po prostu petarda! Zawsze można do niego wrócić i rozłożyć w czasie wdrażanie porad otrzymanych na spotkaniu.

adw. Angelika Adamczyk

Bardzo dziękuję za inspirujące spotkanie. Dużo rzeczy poukładało mi się w głowie. Konsultacja rzeczowa, profesjonalna, a jednocześnie w fajnej, koleżeńskiej atmosferze.

To, co również jest istotne, Żaneta przesyła po konsultacji podsumowanie spotkania ze wskazówkami, które od razu można wcielić w życie.

Jednym słowem, polecam!

Social Media

 

W czym możemy Ci pomóc?

  • przygotowaniu profilu

  • przygotowanie harmonogramu

  • tworzeniu postów na Twój profil

  • przeszkolenie z nagrywania rolek

  • montażu rolek

 

Jeśli nie wiesz, czego Ci trzeba, zamów konsultacje. Wszystko Ci wyjaśnimy.

Teksty na blog

 

Nasze usługi uwzględniają również tworzenie treści oraz optymalizację ich pod SEO. Wszystkie artykuły sporządzane są w taki sposób, aby zapewnić jak najlepszą ich widoczność w wyszukiwarce Google.


Skorzystaj z naszej pomocy, aby mieć pewność, że Twoje teksty będą dobrze przygotowane i co najważniejsze – skuteczne.


Artykuły są pisane przez doświadczonego adwokata i copywritera. Dzięki temu masz gwarancję najwyższej jakości tekstów oraz skuteczności w pozycjonowaniu. 

Wyślij wiadomość

Pomóż nam pomóc sobie. Napisz do nas .